Kenge Shqip

S'je Me

Kenge Shqip

chords Beginner beginner

by  RENEJUNIOR

save to print version add songbook text version e-mail correct tuner
chordsukulelecavacokeyboardtabbassdrumsharmonicaflute Guitar Pro
close

there isn't a video lesson for this song

chords

S'je Me

Key:  Em More
S'je Me Key BmBm
S'je Me Key CmCm
S'je Me Key C#mC#m
S'je Me Key DmDm(one step down)
S'je Me Key D#mD#m(half step down)
S'je Me Key EmEm(original key)
S'je Me Key FmFm(half step up)
S'je Me Key F#mF#m(one step up)
S'je Me Key GmGm
S'je Me Key G#mG#m
S'je Me Key AmAm
S'je Me Key A#mA#m
	 		
Intro: Em C G D 

Em        C 
Nata po kalon... e vetme flas gjithmone 
G    D 
me lot, me zė 
Em         C 
dikur rastėsia ime ishe ti. 
G    D 
Tani s'je mė 
G         C 
Nuk di nga t'ja nis kėtė herė 
G     D 
as nuk di tė pėrfundoj 
Em           C      D 
do ta gris kėtė copėz jete qė mbaroi... 

REF 2x: 
       Em     C 
Unė ta fala ty ndjenjėn time 
     G   D 
dhe s'munda tė kem 
      Em    C 
u dorzove ti nė gabime 
   G     D 
por sot mė nuk je 
       Em      C     G 
sepse njė humnerė e pushtoi qėnien tėnde 
        D    Am 
dhe pėr mua s'ka mė vlerė 
       D 
tani mė nuk ka mė vlerė 

Se ta fala ty... 

Ndoshta ėshtė e tepėrt qė tė vuaj unė pėr ty tani 
as 1 moment prekjen time sdo ta kesh 
dhe ti e di 
do vazhdoj unė ēdo minutė 
tė jetoj unė ēdo sekondė 
do jem nota nė ēdo kėngė qė do dėgjosh 

REF 3x: 
Se ta fala ty ndjenjėn time 
dhe s'munda tė kem 
u dorzove ti nė gabime 
por sot mė nuk je 
sepse njė humnerė e pushtoi qėnien tėnde 
dhe pėr mua s'ka mė vlerė 

tani mė nuk ka mė vlerė. 
		 

Full key step upFull key step up
Half key step upHalf key step up
Half key step downHalf key step down
Full key step downFull key step down
hide glossary

See also:

chords Ira! - Receita Para Se Fazer Um Herói chords Ira! - Eu Quero Sempre Mais chords Ira! - Mariana Foi Pro Mar chords Ira! - Imagens de Vocź chords Ira! - Nasci em 62 chords Ira! - House of The Rising Sun
e-chords

Other versions:

chords Kenge Shqip - S'je Me
auto scroll beats size up size down change color hide chords simplify chords drawings columns
tab show chords e-chords YouTube Clip e-chords hide all tabs e-chords go to top tab

share