Kenge Shqip

Me Ty

Kenge Shqip

chords Beginner beginner

by  JESSGOMES

save to print version add songbook text version e-mail correct tuner
chordsukulelecavacokeyboardtabbassdrumsharmonicaflute Guitar Pro
close

there isn't a video lesson for this song

chords

Me Ty

Key:  Em More
Me Ty Key BmBm
Me Ty Key CmCm
Me Ty Key C#mC#m
Me Ty Key DmDm(one step down)
Me Ty Key D#mD#m(half step down)
Me Ty Key EmEm(original key)
Me Ty Key FmFm(half step up)
Me Ty Key F#mF#m(one step up)
Me Ty Key GmGm
Me Ty Key G#mG#m
Me Ty Key AmAm
Me Ty Key A#mA#m
	 		

Em 
Njė milion arsye, 
      C 
po tė kisha unė, 
       G 
nuk do tė doja kurr, 
      D 
si doja dikur. 
     Em           C 
S'munde tė mė thoje fjalė lamtumirė, 
      G 
se ti ike shpejt, 
        D 
pėr njė tjetėr jetė, 
Em    C 
Oh oooh 
     G  
ti nuk je aty se, 
       D 
nuk je si ti e do. 
    C       D 
E une zgjohem nė mėngjes, 
G      Em 
sikur jam me ty, 
     C       D 
dėrgoj lutje lart nė qiell, 
G       Em 
por nuk vin nga ty. 
     C       D 
Dhe sa herė kujtimet gjej, 
G      Em 
veten e Gėnjej, 
     Am 
unė e gėnjej, 
        D 
por ty s'tė kthej. 

Ai shtrat pa ty gjithmon, 
do mbetet bosh, 
se nuk shtrihem dot, 
dhe po flej nė tokė. 

Nė mermer tė ftoft, 
un kokėn e mbėshtes, 
e gjej qetėsi, 
se vi tek ti. 

Dhe une zgjohem nė mėngjes, 
sikur jam me ty , 
dėrgoj lutje lart nė qiell, 
por nuk vin nga ty. 

Dhe sa herė kujtimet gjej, 
veten E Gėnjej, 
unė E Gėnjej, 
por ty s'tė kthej. 

Dhe une zgjohem nė mėngjes, 
sikur jam me ty , 
dėrgoj lutje lart nė qiell, 
por nuk vin nga ty. 

Dhe sa herė kujtimet gjej, 
veten E Gėnjej, 
unė E Gėnjej. 

Dhe une zgjohem nė mėngjes, 
sikur jam me ty , 
dėrgoj lutje lart nė qiell, 
por nuk vin nga ty. 

Dhe sa herė kujtimet gjej, 
veten E Gėnjej, 
unė E Gėnjej, 
por ty s'tė kthej. 

Njė milion arsye, 
po tė kisha unė. 
		 

Full key step upFull key step up
Half key step upHalf key step up
Half key step downHalf key step down
Full key step downFull key step down
hide glossary

See also:

chords Ira! - Receita Para Se Fazer Um Herói chords Ira! - Eu Quero Sempre Mais chords Ira! - Mariana Foi Pro Mar chords Ira! - Imagens de Vocź chords Ira! - Nasci em 62 chords Ira! - House of The Rising Sun
e-chords

Other versions:

chords Kenge Shqip - Me Ty
auto scroll beats size up size down change color hide chords simplify chords drawings columns
tab show chords e-chords YouTube Clip e-chords hide all tabs e-chords go to top tab

share